#ühiskonnale
MV

Dekaan Margus Lember: Millal koroonakriis lõpeb?

15.12.2021
#õppimine
Top reasons to study at UT

Ülikoolis jätkub lähiõpe ning eksamid ja arvestused võivad toimuda õpperuumides

13.12.2021
#vilistlane
MV

Intensiivravi arst: Otsus vaktsineerida ei puuduta ainult inimest ennast, sest paraku keegi meist ei ela vaakumis

22.11.2021
See nädal on ülikoolis digikoristusnädal, mil kogu ülikooliperet kutsutakse üles korrastama oma isiklikku või üksuse digielu, et astuda väikeste, kuid tulemuslike sammudega keskkonnasäästlikuma ülikooli poole.
  • #ühiskonnale
  • uudis
Konverentsil „Õppejõult õppejõule 2022: mis on õpetamise tuum“ andis õppeprorektor Aune Valk üle 2021. aasta õppeteo ja õppekvaliteedi edendamise auhinnad.
20.01.2022
  • #õpetamine
  • uudis
Tartu Ülikooli rektoraadi otsuse kohaselt jätkub 2021/22. õa kevadsemestril ülikoolis lähiõpe. Auditoorse õppetöö säilimiseks ja suurte haiguspuhangute vältimiseks on endiselt oluline end vaktsineerida, haigestumisel jääda koju ja lükata suured üritused edasi.
19.01.2022
  • #õppimine
  • uudis

Sellest aastast muutuvad Tartu Ülikoolis arstiteaduse, proviisori ja hambaarstiteaduse integreeritud bakalaureuse- ja magistriõppe sisseastumiskatsed. Muudatuse eesmärk on leida üles kõige motiveeritumad ja tugevamad õppurid.

Nendele erialadele kandideerimisel arvestatakse nüüd eesti keele või eesti keele teise keelena riigieksami, akadeemilise testi, kombineeritud keemia- ja füüsikaeksami ning sisseastumisintervjuu tulemust.

18.01.2022
  • #õppimine

1. ja 2.

13.01.2022
  • #uudis
  • uudis

Reedel otsustas Tartu Ülikooli senat, kes pälvivad Tartu Ülikooli teenetemärgid. Mitmed tunnustuse saajad on meditsiiniteaduste valdkonnast.

Rektor Toomas Asser tunnustas ülikooli liikmeid väljapaistva töö eest Tartu Ülikooli medali, aumärgi ja teenetemärgiga „100 semestrit Tartu Ülikoolis“. Ülikoolile suuri teeneid osutanud ülikooliväliseid inimesi tunnustas rektor Tartu Ülikooli Tänutähega.

22.11.2021
  • #ülikoolist