Skip to main content

Narva kolledž

Raekoja plats 2
20307 Narva linn,
Ida-Virumaa
EST
+372 740 1900
college@narva.ut.ee
Indrek Reimand
direktori kohusetäitja
PhD (optika ja spektroskoopia)
Raekoja plats 2–212
Piret Kärtner
õppedirektor
mag (koolikorraldus)
+372 740 1903
Raekoja plats 2–211
Deniss Ruder
tarkvaraarenduse ja -projektide juhtimise õpetaja
MSc (tarkvaratehnika)
Raekoja plats 2
Anna Golubeva
mitmekeelse hariduse keskuse juhataja
MA (inglise keel ja kirjandus)
Kristjan Klauks
projektijuht
MA (õigusteadus)
+372 740 1905
528 1414 (3414)
Raekoja plats 2-206
Jaanus Villiko
haldusjuht
+372 740 1904
+372 514 0473 (3442)
Raekoja plats 2-210
Kaja Karo
kommunikatsioonijuht
MA (religiooniantropoloogia)
+372 740 1923
+372 505 3468 (3468)
Raekoja plats 2–206
Silvi Seesmaa
kirjutamiskeskuse koordinaator
+372 740 1920
Raekoja plats 2-130
Külli Kallas
digihariduse spetsialist 0,2 k
MA (matemaatika- ja informaatikaõpetaja)
Jelena Rootamm-Valter
majandusteaduse lektor, "Ettevõtlus ja digilahendused" programmijuht
knd (majandusteadus)
+372 740 1
Raekoja plats 2–223
Maria Žuravljova
noorsootöö nooremlektor, noorsootöö programmijuht
MA (sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika)
Raekoja plats 2-207
Aet Kiisla
avaliku halduse nooremlektor
MSc (avalik haldus)
7401902
56608626
Raekoja plats 2-221
Kaur Kötsi
noorsootöö nooremlektor
MA (noorsootöö korraldus)
Raekoja plats 2
Faisal Ahmed
tarkvaraarenduse nooremlektor 0,5 k
PhD (elektroonika ja telekommunikatsioon)
Raekoja plats 2
Anne Kivimäe
noorsootöö õpetaja 0,25 k
MA (sotsioloogia)
Raekoja plats 2-207
Pavel Kodotšigov
IT-süsteemide administreerimise ja arendamise õpetaja 0,5 k
MSc (äriinfotehnoloogia)
Raekoja plats 2
Anu Leuska
pedagoogika ja psühholoogia nooremlektor
MSc (psühholoogia)
Katrina Abramson
programmijuht
MA (humanitaarainete õpetaja vene õppe keelega põhikoolis)
+372 740 1930
Raekoja plats 2-206
Nelly Randver
üldpedagoogika ja pedagoogilise praktika metoodik 0,5 k
+372 740 1929
Raekoja plats 2–203
Mart Rannut
eesti keele lektor 0,5 k
PhD (üldkeeleteadus)
+372 740 1919
Raekoja plats 2-220
Merju Lomp-Alev
eesti keele õpetaja
MA (eesti keel)
Raekoja plats 2-220
Olga Burdakova
vene keele kaasprofessor, MAÕK "Vene keele õpetamine võõrkeelena" programmijuht
PhD (vene keel)
+372 740 1946
Raekoja plats 2-320
Jelena Nõmm
vene kultuuri lektor
PhD (vene kirjandus)
+372 740 1942
Raekoja plats 2-319
Elena Deryabina
vene keele ja kirjanduse lektor
knd (filosoofiateadus)
Raekoja plats 2-319
Liudmila Nikolaeva
vene keele (võõrkeelena) nooremlektor
MA (klassiõpetaja mitmekeelses koolis)
Nina Raud
inglise keele lektor
knd (filoloogia)
+372 740 1947
Raekoja plats 2-320
Olga Orehhova
inglise keele nooremlektor
MA (inglise keele õpetaja)
Raekoja plats 2-319
Žanna Rootsi
inglise keele nooremlektor
MA (inglise keel ja kirjandus)
Raekoja plats 2-319
Urve Aja
raamatukogu juhataja
knd (õpetamise ja kasvatamise teooria ja metoodika)
Pavel Kodotšigov
infotehnoloogia juht 0,5 k
MSc (äriinfotehnoloogia)
Raekoja plats 2–120
Liudmila Yarvet
puhastusteenindaja
Irina Abramenkova
koristaja
+372 356 0698
Larissa Mihhailova
koristaja
+372 356 0698
Irina Truhhan
koristaja
+372 356 0698