Eesti doktorikool kutsub 22. aprillil kl 10–12 teadmussiirdedoktorantuuri tutvustavale veebiseminarile. Huvilistel palutakse registreeruda, seminari link saadetakse osalejatele meilile.
2000-eurosele stipendiumile saavad kandideerida kõik Tartu Ülikooli, Läti Ülikooli ja Vilniuse Ülikooli täiskoormusega üliõpilased, kes valdavad ühte Balti riikide keelt C1-tasemel ning ülejäänud kahte vähemalt A2-tasemel.
Tartu Ülikooli sotsiaalteaduste valdkonna dekanaadi ja kestliku arengu keskuse eestvedamisel on valminud teadlastele mõeldud juhendmaterjal selle kohta, kuidas teha teadusaladevahelist ja -ülest uurimistööd.
Järgmisest aastast algab Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) koostöö Tartu Ülikooli sporditeaduste ja füsioteraapia instituudiga. Ühise töö eesmärk on suurendada kehalise kasvatuse ja spordi erialal kõrghariduse omandanute suundumist jalgpallimaastikule.
Neljapäeval, 17. oktoobril sõlmisid Tartu Ülikool ja Tartu Ülikooli Kliinikum teadmussiirdedoktorantuuri raamlepingu, mis võimaldab luua teadmussiirdedoktorantuuri õppekohad kliinikumi töötajatele, kel on soov omandada kliinilise töö kõrvalt doktorikraad.
9.–10. augustil Paides toimuval arvamusfestivalil on tänavu kavas rohkem kui kakssada ühiskonda puudutavat arutelu. Ülikoolist lööb üritusel kaasa üle 30 teadlase, töötaja ja üliõpilase.
Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkonna koosseisu luuakse Eesti vähikeskus, mille eesmärk on kiirendada rahvusvahelises koostöös vähi ennetamist ja ravi Eestis.
Tartu Ülikooli liikumislabori Liikuma Kutsuva Kooli programm korraldab 20. –24. mail õuesõppenädala, mille raames kutsub kõike Eesti koole vähemalt ühe nädala jooksul viima ainetunde läbi õues.
Tartu Ülikool, Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna Ülikool, Eesti Maaülikool, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Eesti Kunstiakadeemia ning võrdõigusvolinik tähistasid 6.–12. maini üheskoos mitmekesisuse nädalat, mis kandis pealkirja „Mitmekesised Eesti ülikoolid“.