Ülikoolis jätkub lähiõpe ning eksamid ja arvestused võivad toimuda õpperuumides

2022. aastal jätkub õppetöö õppeaasta alguses kokku lepitud põhimõtete kohaselt. See tähendab järgmist.

• Ülikoolis jätkub lähiõpe. Eksamid ja arvestused võivad toimuda õpperuumides.
  • Lähiõpe taastub ka sessioonõppes.
  • Õppetööl, avalikes ruumides ja kohtumistel tuleb inimesi hajutada ja kanda maski.
  • Täiendusõppijad peavad Vabariigi Valitsuse korralduse kohaselt oma nakkusohutust tõendama. Selleks sobivad ainult vaktsineerimis- ja läbipõdemistõend.
  • Viiruse leviku tõkestamiseks on instituudi ja kolledži juhil õigus teha otsus, et õppetöö viiakse struktuuriüksuses või mõne õppekava puhul üle kaugõppele.
  • Ülikooli avalikes ruumides ja õppetööl tuleb kanda kaitsemaski.
  • Ebavajalikke kontakte tuleb vähendada. Soovitame suured üritused ära jätta või edasi lükata.
  • Viirushaiguse tunnustega peavad koju jääma nii vaktsineerimata kui ka vaktsineeritud töötajad ja üliõpilased.
Lähiõpe jätkub.

Kevadsemestril jätkub lähiõpe

19.01.2022
MV

Sel aastal muutub vastuvõtt arstiteaduse, proviisori ja hambaarstiteaduse õppesse

18.01.2022

Sisseastumine

Tartu ülikooli sporditeaduste ja füsioteraapia instituuti on oodatud õppima füsioteraapiast, kehalisest kasvatusest ja spordist ning laiemalt liikumis- ja sporditeadustest huvitatud inimesed.

08.09.2021