Ülikoolis jätkub lähiõpe ning eksamid ja arvestused võivad toimuda õpperuumides

2022. aastal jätkub õppetöö õppeaasta alguses kokku lepitud põhimõtete kohaselt. See tähendab järgmist.

• Ülikoolis jätkub lähiõpe. Eksamid ja arvestused võivad toimuda õpperuumides.
  • Lähiõpe taastub ka sessioonõppes.
  • Õppetööl, avalikes ruumides ja kohtumistel tuleb inimesi hajutada ja kanda maski.
  • Täiendusõppijad peavad Vabariigi Valitsuse korralduse kohaselt oma nakkusohutust tõendama. Selleks sobivad ainult vaktsineerimis- ja läbipõdemistõend.
  • Viiruse leviku tõkestamiseks on instituudi ja kolledži juhil õigus teha otsus, et õppetöö viiakse struktuuriüksuses või mõne õppekava puhul üle kaugõppele.
  • Ülikooli avalikes ruumides ja õppetööl tuleb kanda kaitsemaski.
  • Ebavajalikke kontakte tuleb vähendada. Soovitame suured üritused ära jätta või edasi lükata.
  • Viirushaiguse tunnustega peavad koju jääma nii vaktsineerimata kui ka vaktsineeritud töötajad ja üliõpilased.
Tudengid

Eesti Teadusagentuur kutsub osalema üliõpilaste teadustööde konkursil

03.08.2022
Meditsiiniteaduste valdkonna lõpetajad