Selgusid TÜ Kliinikumi Lastefondi logopeedia, eripedagoogika ja füsioteraapia stipendiaadid

TÜ Kliinikumi Lastefondi logopeedia ja eripedagoogika stipendiumid toodi Tartu Ülikooli Sihtasutuse juurde 2021. aastal ning käesoleval aastal anti välja esimest korda füsioteraapia stipendium. Kandideerida said magistriõppe teise aasta üliõpilased, kes soovisid peale kutse omandamist töötada laste ja noortega.

Eripedagoogika stipendiumi said eripedagoogika magistriõppe teise aasta üliõpilased Karina Jääger ja Kristina Metsanurk ning logopeedia magistriõppe teise aasta üliõpilased Katre Vahter ja Kristiina Jalakas. Füsioteraapia stipendiumi pälvisid esimeste stipendiaatidena füsioteraapia magistriõppe teise aasta üliõpilased Kätlin Toompuu ja Kadi Kuusk.

mees loeb dokumenti

Uuest õppeaastast muutuvad tasuta õppimise tingimused