Arstiteaduskonna aastapäev

Arstiteaduskonna aastapäev on traditsiooniline kohtumispaik valdkonnaga seotud inimestele - üliõpilastele, õppejõududele, teadlastele, vilistlastele ja valdkonna partneritele. Aastapäeva raames toimuvad traditsiooniliselt teemakonverents ja teaduskonverents. Teaduskonverentsil esinevad üliõpilased, doktorandid, teadurid, arst-residendid ja arstid oma viimase aja uurimustöödega, mille seast žürii valib välja ka kõige paremad.

Traditsiooniliselt avaldatakse õppejõudude, teadlaste, üliõpilaste ja arstide teadustööde teesid ka Eesti Arsti lisas. Arvukad teesid on kõrgetasemelised ning näitavad aktiivset tegevust mitmetes meditsiini teadussuundades.

Aastapäeval antakse välja meditsiiniteaduste valdkonna kõrgeim autasu, arstiteaduskonna medal, autasustatakse teaduskonverentsi parimaid ning jagatakse stipendiume. Meditsiiniteaduste valdkond on üks vähestest Tartu Ülikoolis, mis tähistab oma aastapäeva eraldi teaduskonverentsiga.

Arstiteaduskonna aastapäeva 2022. aasta teemakonverentsi saab järele vaadata UTTV lehel

Teaduskonverentsi teesid

Arstiteaduskonna medal

#valdkonnast